love

Breathe Natural Passion

300,00 

Każdy Love MONQ R zawiera:
1x Love MONQ R FlipCase
3x Love MONQ R Blend POD
1x Akumulatorowy dyfuzor
1x Kabel do ładowania

Oddychaj naturalną pasją. Poczuj ciepło i uwielbienie dzięki tej wyjątkowej mieszance egzotycznych olejków eterycznych z ekstraktami z kakao wypełnionymi afrodyzjakiem.

Cacao

Theobroma cacao

POCHODZENIE

Francja

METODA

Destylowana parowo

Historycznie używane przez Azteków i Majów jako afrodyzjak, kakao jest znane głównie jako składnik żywności i napojów, ale nie ogranicza się tylko do kubków smakowych. Wykazano, że kakao zwiększa przyjemność.

Davana

Artemisia pallens

POCHODZENIE

Indie

METODA

Destylowana parowo

Davana jest tradycyjnie stosowana w Indiach do dekoracji religijnych i do wielu aromatycznych zastosowań ze względu na słodki, owocowy zapach. Również szeroko stosowany w perfumerii ze względu na swoje właściwości afrodyzjaku i reputację.

Siam Wood

Fokienia hodginsii

POCHODZENIE

Wietnam

METODA

Destylowana parowo

Siam Wood jest powszechnie stosowany jako afrodyzjak, środek przeciwzapalny i medytacyjny; w celu złagodzenia zmęczenia nadnerczy, impotencji, niskiego poziomu testosteronu. Wiadomo również, że pomaga zwalczać negatywne uczucia, takie jak izolacja i samotność.

Love obejmuje również:
Benzoina, bergamotka, kardamon, cynamon, szałwia muszkatołowa, goździk, kokos, kawa, koniak (zielony), imbir, chmiel, liquidambar, massoia, balsam perłowy, róża, róża geranium i drzewo sandałowe

Oświadczenia te nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Ta mieszanka zawiera bogatą mieszankę egzotycznych składników z 16 krajów.

Naładuj i użyj ponownie

Wszystko, co kochasz w MONQ, jest teraz ładowalne i wielokrotnego użytku

Iść gdziekolwiek

Blend POD można łatwo przechowywać, zamieniać, wymieniać lub zabierać w dowolne miejsce

Działa z dowolnym Blend POD

Doświadcz wielu mieszanek, po prostu przekręć nowy Blend POD

Wszystko w jednym miejscu

Obudowa MONQ R utrzymuje świeżość twoich mieszanek, a dyfuzor jest ładowany w kompaktowym urządzeniu All-In-One

Play Video

Każde MONQ R zawiera

3 Blend POD

Unikalne mieszanki olejków MONQ występują w trzech wygodnych czujnikach POD lub osobistych dyfuzorach olejowych. Wystarczy przekręcić, aby przymocować lub odłączyć od akumulatora dyfuzora i przechowywać inne czujniki POD w FlipCase do wykorzystania w późniejszym czasie.

Akumulatorowy dyfuzor

MONQ przedstawia technologię, która pomoże Ci nadal oddychać aromaterapią w dowolnym miejscu, z możliwością zamiany lub wymiany mieszanek za pomocą jednego urządzenia. Po prostu oddychaj do końca z Blend POD i ładuj przez MONQ FlipCase.

FlipCase

Przenośna ładowarka i wygodna walizka w jednym. Wsuń akumulator dyfuzora do gniazda ładowania, a pozostałe dwa urządzenia Blend POD w gniazda do przechowywania. Ładuj go przez źródło zgodne z USB, abyś zawsze był gotowy na oddech terapeutyczny.

Zrewolucjonizuj sposób oddychania ™

Ładowalny

Wielokrotnego użytku

Odpowiedzialny / przyjazny dla środowiska

Kompatybilności z dowolną mieszanką MONQ R.

Silny przepływ powietrza

Świeżość jest zapieczętowana w obudowie

Silny aromat

Przenośny i przyjazny dla podróżujących

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możesz wypróbować MONQ R! Każde urządzenie zawiera FlipCase, dyfuzor wielokrotnego użytku i 3 wymienne blendery POD. Czujnik POD można zmienić, przykręcając go do lub z dyfuzora. Podobnie jak w oryginalnych dyfuzorach MONQ, aby używać dyfuzora MONQ R, wdychaj parę aromaterapii przez usta i przez nos. Nie ma potrzeby wdychania. Proszę skonsultować się z MONQ.com/Breathe, aby lepiej zrozumieć, jak prawidłowo korzystać z naszych osobistych dyfuzorów aromaterapeutycznych.

Przeciętny użytkownik wdycha około 200 oddechów powietrza terapeutycznego z każdego czujnika POD. Kupując urządzenie MONQ R – każde z 3 urządzeniami Blend POD – uzyskuje się prawie 600 oddechów aromaterapii.

W pełni naładowana bateria dyfuzora wystarcza na około tydzień. Dodatkowo powerpack FlipCase został zaprojektowany w taki sposób, aby utrzymywać akumulator w pełni naładowany w celu optymalnego pobierania przy każdym oddechu.

Tak! Mamy dwie opcje Mix & Match. Pierwszym z nich jest dostosowanie MONQ R poprzez wybranie podstawowego Blend i FlipCase oraz wybranie opcji Dostosuj MONQ R. Umożliwia to zakup urządzenia z trzema osobnymi mieszankami. Alternatywnie, nasze Blend PODS można kupić osobno, dzięki czemu można łatwo wypróbować każdą mieszankę i udostępnić ją znajomym!

Aby naładować dyfuzor, po prostu włóż go do FlipCase, a obudowa MONQ R naładuje dyfuzor za Ciebie!

Aby naładować FlipCase, wystarczy podłączyć go do źródła elektrycznego za pomocą dostarczonego kabla ładującego USB. Lampka na spodzie MONQ R zaświeci się podczas ładowania.

Tak. MONQ gwarantuje urządzenie MONQ R przez 6 miesięcy od daty zakupu. Prosimy o kontakt z MONQ Happiness w razie pytań dotyczących urządzenia lub gwarancji. Jeśli gwarancja wygasła, z przyjemnością pomożemy rozwiązać problemy, które mogą mieć wpływ na Twoje wrażenia.

Prawie wszystkie nasze mieszanki są dostępne w Blend POD, które są kompatybilne z MONQ R. Klienci mogą wybrać standardowy MONQ R, który obejmuje trzy POD z mieszanki bazowej, lub Mix & Match MONQ R, który pozwala wybrać FlipCase oraz podstawową mieszankę i dowolne dwa dodatkowe PODS mieszanki (+ 10 USD).

Oryginalne nawiewniki MONQ nie są kompatybilne z MONQ R.

Nie! Uwielbiamy nasze oryginalne nawiewniki MONQ i wiemy, że wielu naszych klientów też to robi! Oryginalne nawiewniki MONQ są idealne do wypróbowywania nowych mieszanek i dzielenia się z przyjaciółmi. MONQ R to po prostu kolejna, bardziej zrównoważona opcja dla naszych klientów.

MONQ R został stworzony, aby zrewolucjonizować sposób oddychania – można go ładować, wielokrotnego użytku, odpowiedzialny i opracowywać na nowo. Jest tam wiele liter R, więc MONQ R po prostu pasowało!

Każdy MONQ R jest wyposażony w 3 blendery POD. Kupując standardowy MONQ R, otrzymujesz 3 POD podstawowego zestawu. Jeśli zdecydujesz się dostosować MONQ R za pomocą Mix & Match, wybierasz FlipCase i podstawowy Blend POD i kończysz zamówienie z dowolnymi dwoma dodatkowymi Blend POD!

Chcieć więcej? Nie ma problemu! Blend POD można kupić osobno!

Tak! Blend PODS można poddać recyklingowi.

Masz szczęście! Mamy zastępcze czujniki Blend POD, które można kupić na MONQ.com!

Jeśli wybierzesz opcję Auto-Ship przy pierwszym zamówieniu – nigdy. Wiesz, jak uczynić życie łatwym i wydajnym, a MONQ zapewnia ci nową dostawę co 14 lub 28 dni. Jeśli nie wybrałeś Automatycznej Wysyłki, zrób to teraz i ciesz się prostymi przyjemnościami w życiu! Lub dodaj nową mieszankę, aby mieć pewność, że zawsze poczujesz się tak, jak chcesz!
Światło nie świeci tak jasno. Wszyscy możemy od czasu do czasu użyć dostrajania. Podobnie twój dyfuzor. Kiedy kryształowe światło zacznie migać, nie świeci tak jasno lub nie świeci, potrzebujesz nowego rozpraszacza.
 Powietrze, którym oddychasz, wydaje się nieco mniej świeże. Nasze mieszanki są przyjemnie wytrzymałe. Gdy dyfuzor zacznie tracić smak lub zużyty smak, należy go wymienić. Chcemy, abyś miał jak najlepsze wrażenia.
Zmienia się przepływ pary. Wydajność pary zmienia się z nawiewnika na nawiewnik i od użytkownika do użytkownika. Ale jeśli zmieni się opar swojego nawiewnika, wybierz nowy.
Nie czujesz się tak, jak chcesz. Produkty MONQ mają na celu pomóc Ci poczuć się tak, jak chcesz. Coś mniej niż to? Czas na nowy dyfuzor. =)

Loading...

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Love R”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Registration disabled