FOCUS

Breathe Natural Clarity.

300,00  250,00 

FOCUS To przełomowa, oczekująca na opatentowanie nowa mieszanka, która pomaga osiągnąć stan psychiczny,który wspiera naturalną zdolność organizmu do skupienia się i osiągnięcia stanu przepływu.

Każdy Focus MONQ R zawiera:
1x Focus MONQ R FlipCase
3x Focus MONQ R Blend POD
1x Akumulatorowy dyfuzor
1x Kabel do ładowania

Oddychaj naturalną klarownością. FOCUS pomaga osiągnąć stan psychiczny, który wspiera naturalną zdolność twojego ciała do skupienia i osiągnięcia stanu przepływu.

Przejrzystość

Otwórz swój umysł na chłonięcie wiedzy i zrozumienia wokół siebie.

Wydajność

Doświadcz zwiększonej zdolności koncentracji i skupienia umysłu na codziennych zadaniach.

Wizja

Kolory wydają się bardziej żywe i jaśniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Fokus obejmuje:
Bergamotka, czarny pieprz, kminek, kardamon, cynamon (kora), liść cynamonu, szałwia muszkatołowa, kawa, kadzidło, imbir, święta bazylia (Tulsi), jagoda jałowca, cytryna eukaliptusowa, gałka muszkatołowa, mięta pieprzowa, czerwony grejpfrut, rozmaryn i mięta

Ta mieszanka obejmuje
cały świat z olejkami
eterycznymi z 5 kontynentów.

Dlaczego FOCUS?

FOCUS to zgłoszona do opatentowania nootropowa mieszanka 20 olejków eterycznych, która pomaga użytkownikom doświadczyć i osiągnąć naturalną zdolność organizmu do skupienia się i osiągnięcia stanu przepływu. Oddychaj w FOCUS, kiedykolwiek i gdziekolwiek.

W strefie

FOCUS promuje stan przepływu lub bycie „w strefie”. Po raz pierwszy opisane przez Mihály Csíkszentmihályi w 1975 roku, osoby w stanie przepływu są bardziej czujne, spostrzegawcze i skupione, a zgodnie z badaniami EEG doświadczają większej aktywności fal 𝝰 i 𝞱.

Produktywność i pewność siebie

Dzięki FOCUS poczujesz korzyści, które zwiększą produktywność i pewność siebie w pracy, takie jak zwiększona kreatywność, ponadczasowość, myślenie boczne, bardziej wydajny przepływ pracy, ulepszone możliwości rozwiązywania problemów, większa dbałość o szczegóły i więcej objawień.

Pierwszy olejek eteryczny nootropowy

FOCUS to pierwszy naukowo udowodniony, oddychający olejek eteryczny nootropowy. Nootropics to substancje pobudzające mózg, które poprawiają pamięć, chronią mózg i stymulują funkcje poznawcze.

Prędkość arytmetyczna

Badania wykazały, że gdy osoby używają FOCUS, ich zdolność do dokładnego dodawania i odejmowania liczb jednocyfrowych podczas testu czasowego poprawia się aż o 15% w porównaniu z placebo. Te wyniki wystąpiły w ciągu kilku minut od wdechu w mieszance nootropowej.

Płynność werbalna

Wykazano również, że FOCUS poprawia zdolności językowe. Po 60 sekundach na wypowiedzenie jak największej liczby słów, zaczynając od konkretnej litery, badani byli w stanie wypowiedzieć więcej słów natychmiast po użyciu FOCUS w porównaniu do placebo.

Ostrość widzenia

Podczas korzystania z FOCUS, osoby doświadczyły wyraźniejszej dyskryminacji krawędzi, zauważając, że kolory wydają się bardziej żywe, a przedmioty bardziej zdefiniowane. Ponadto respondenci mogli wyraźnie skupić się na swoim otoczeniu i łatwiej przetwarzać bodźce wzrokowe.

Zwiększa się fala alfa i theta

W porównaniu z placebo wykazano, że FOCUS zwiększa fale mózgowe 𝝰 i 𝞱, które reprezentują zrelaksowany stan przepływu. Dodatkowo uczestnicy badania zgłosili 8% wzrost autoletowych - celowych i skoncentrowanych - doświadczeń.

Koncentracja

Po użyciu FOCUS osoby zgłosiły zwiększoną zdolność do bardziej skutecznego koncentrowania się na zadaniach, takich jak manipulowanie danymi arkusza kalkulacyjnego, praca z obrazami graficznymi, pisanie raportów i wykonywanie różnorodnych zadań roboczych bez zakłóceń lub rozproszenia.

FOCUS in Depth

Dowiedz się więcej o nauce leżącej u podstaw FOCUS i o tym, jak ta nootropowa mieszanka pomaga osiągnąć wszystkie korzyści wynikające z jasności, wydajności, lepszego widzenia i nie tylko. Pobierz eBook FOCUS teraz. (kliknij na zdjęcie)

Play Video

Każde MONQ R zawiera

3 Blend POD

Unikalne mieszanki olejków MONQ występują w trzech wygodnych czujnikach POD lub osobistych dyfuzorach olejowych. Wystarczy przekręcić, aby przymocować lub odłączyć od akumulatora dyfuzora i przechowywać inne czujniki POD w FlipCase do wykorzystania w późniejszym czasie.

Akumulatorowy dyfuzor

MONQ przedstawia technologię, która pomoże Ci nadal oddychać aromaterapią w dowolnym miejscu, z możliwością zamiany lub wymiany mieszanek za pomocą jednego urządzenia. Po prostu oddychaj do końca z Blend POD i ładuj przez MONQ FlipCase.

FlipCase

Przenośna ładowarka i wygodna walizka w jednym. Wsuń akumulator dyfuzora do gniazda ładowania, a pozostałe dwa urządzenia Blend POD w gniazda do przechowywania. Ładuj go przez źródło zgodne z USB, abyś zawsze był gotowy na oddech terapeutyczny.

Zrewolucjonizuj sposób oddychania ™

Ładowalny

Wielokrotnego użytku

Odpowiedzialny / przyjazny dla środowiska

Kompatybilności z dowolną mieszanką MONQ R.

Silny przepływ powietrza

Świeżość jest zapieczętowana w obudowie

Silny aromat

Przenośny i przyjazny dla podróżujących

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możesz wypróbować MONQ R! Każde urządzenie zawiera FlipCase, dyfuzor wielokrotnego użytku i 3 wymienne blendery POD. Czujnik POD można zmienić, przykręcając go do lub z dyfuzora. Podobnie jak w oryginalnych dyfuzorach MONQ, aby używać dyfuzora MONQ R, wdychaj parę aromaterapii przez usta i przez nos. Nie ma potrzeby wdychania. Proszę skonsultować się z MONQ.com/Breathe, aby lepiej zrozumieć, jak prawidłowo korzystać z naszych osobistych dyfuzorów aromaterapeutycznych.

Przeciętny użytkownik wdycha około 200 oddechów powietrza terapeutycznego z każdego czujnika POD. Kupując urządzenie MONQ R – każde z 3 urządzeniami Blend POD – uzyskuje się prawie 600 oddechów aromaterapii.

W pełni naładowana bateria dyfuzora wystarcza na około tydzień. Dodatkowo powerpack FlipCase został zaprojektowany w taki sposób, aby utrzymywać akumulator w pełni naładowany w celu optymalnego pobierania przy każdym oddechu.

Tak! Mamy dwie opcje Mix & Match. Pierwszym z nich jest dostosowanie MONQ R poprzez wybranie podstawowego Blend i FlipCase oraz wybranie opcji Dostosuj MONQ R. Umożliwia to zakup urządzenia z trzema osobnymi mieszankami. Alternatywnie, nasze Blend PODS można kupić osobno, dzięki czemu można łatwo wypróbować każdą mieszankę i udostępnić ją znajomym!

Aby naładować dyfuzor, po prostu włóż go do FlipCase, a obudowa MONQ R naładuje dyfuzor za Ciebie!

Aby naładować FlipCase, wystarczy podłączyć go do źródła elektrycznego za pomocą dostarczonego kabla ładującego USB. Lampka na spodzie MONQ R zaświeci się podczas ładowania.

Tak. MONQ gwarantuje urządzenie MONQ R przez 6 miesięcy od daty zakupu. Prosimy o kontakt z MONQ Happiness w razie pytań dotyczących urządzenia lub gwarancji. Jeśli gwarancja wygasła, z przyjemnością pomożemy rozwiązać problemy, które mogą mieć wpływ na Twoje wrażenia.

Prawie wszystkie nasze mieszanki są dostępne w Blend POD, które są kompatybilne z MONQ R. Klienci mogą wybrać standardowy MONQ R, który obejmuje trzy POD z mieszanki bazowej, lub Mix & Match MONQ R, który pozwala wybrać FlipCase oraz podstawową mieszankę i dowolne dwa dodatkowe PODS mieszanki (+ 10 USD).

Oryginalne nawiewniki MONQ nie są kompatybilne z MONQ R.

Nie! Uwielbiamy nasze oryginalne nawiewniki MONQ i wiemy, że wielu naszych klientów też to robi! Oryginalne nawiewniki MONQ są idealne do wypróbowywania nowych mieszanek i dzielenia się z przyjaciółmi. MONQ R to po prostu kolejna, bardziej zrównoważona opcja dla naszych klientów.

MONQ R został stworzony, aby zrewolucjonizować sposób oddychania – można go ładować, wielokrotnego użytku, odpowiedzialny i opracowywać na nowo. Jest tam wiele liter R, więc MONQ R po prostu pasowało!

Każdy MONQ R jest wyposażony w 3 blendery POD. Kupując standardowy MONQ R, otrzymujesz 3 POD podstawowego zestawu. Jeśli zdecydujesz się dostosować MONQ R za pomocą Mix & Match, wybierasz FlipCase i podstawowy Blend POD i kończysz zamówienie z dowolnymi dwoma dodatkowymi Blend POD!

Chcieć więcej? Nie ma problemu! Blend POD można kupić osobno!

Tak! Blend PODS można poddać recyklingowi.

Masz szczęście! Mamy zastępcze czujniki Blend POD, które można kupić na MONQ.com!

Jeśli wybierzesz opcję Auto-Ship przy pierwszym zamówieniu – nigdy. Wiesz, jak uczynić życie łatwym i wydajnym, a MONQ zapewnia ci nową dostawę co 14 lub 28 dni. Jeśli nie wybrałeś Automatycznej Wysyłki, zrób to teraz i ciesz się prostymi przyjemnościami w życiu! Lub dodaj nową mieszankę, aby mieć pewność, że zawsze poczujesz się tak, jak chcesz!
Światło nie świeci tak jasno. Wszyscy możemy od czasu do czasu użyć dostrajania. Podobnie twój dyfuzor. Kiedy kryształowe światło zacznie migać, nie świeci tak jasno lub nie świeci, potrzebujesz nowego rozpraszacza.
 Powietrze, którym oddychasz, wydaje się nieco mniej świeże. Nasze mieszanki są przyjemnie wytrzymałe. Gdy dyfuzor zacznie tracić smak lub zużyty smak, należy go wymienić. Chcemy, abyś miał jak najlepsze wrażenia.
Zmienia się przepływ pary. Wydajność pary zmienia się z nawiewnika na nawiewnik i od użytkownika do użytkownika. Ale jeśli zmieni się opar swojego nawiewnika, wybierz nowy.
Nie czujesz się tak, jak chcesz. Produkty MONQ mają na celu pomóc Ci poczuć się tak, jak chcesz. Coś mniej niż to? Czas na nowy dyfuzor. =)

„Jako założyciel MONQ często jestem proszony o podanie nazwy mojej ulubionej mieszanki. Od ponad 4 lat tym ulubionym jest Zen MONQ. Teraz, wraz z wydaniem FOCUS MONQ, muszę zmienić zdanie. Ta całkowicie naturalna nootropowa z pewnością zmienia sposób gry i jest teraz moim „pójściem do dyfuzora”, kiedy muszę wykonać zadanie. A ponieważ zawsze muszę wykonać zadanie, używam go codziennie. W rzeczywistości użycie FOCUS MONQ pomogło nam wydać produkt! ”

Eric F.

„Jako zapracowany przedsiębiorca zawsze szukam sposobów na podniesienie wydajności. Niezależnie od tego, czy szukam uważności pośród chaosu, czy po prostu optymalnego skupienia się na zadaniu, odkryłem, że prawidłowe oddychanie może pomóc złagodzić fizjologiczne objawy stresu, a także poprawić mój nastrój i poziom energii.

Byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony do zastosowania oryginalnych produktów MONQ, kiedy zostały mi one przedstawione. Mieli wszystkie zalety palenia – fizyczne przypomnienie, aby zrobić sobie przerwę, oddychać powoli i żyć chwilą – bez szkodliwych skutków ubocznych. Dodatkową zaletą było to, że lekarz, który opracował produkty, zawierał mieszanki olejków eterycznych, które nie tylko świetnie smakowały, ale zapewniły dodatkowe działanie kojące znane wielu osobom jako naturalne ziołolecznictwo. Kiedy poprosił mnie, abym spróbował najnowszej mieszanki, z przyjemnością się zobowiązałem.

Bardziej wyrafinowana i złożona mieszanka FOCUS została specjalnie zaprojektowana do angażowania mózgu i promowania stanu przepływu. Z całego serca zgadzam się, że jest to nowy preferowany sposób pracy i zabawy. Czuję poczucie przejrzystości i zmniejszenie mgły mózgowej, kiedy używam jej przed rozpoczęciem jednego z moich zadań pisania. Smak jest czysty i nie przytłaczający. Polecam to urządzenie bez zastrzeżeń każdemu, kto szuka podobnego suplementu. System dostarczania jest zabawny i wystarczająco elegancki, aby zabrać go na wieczór. Z niecierpliwością oczekuję FOCUS MONQ w przyszłości i nadal czerpię korzyści z inteligentnej aromaterapii. ”

Amber P.

Loading...

2 opinie dla FOCUS R

  1. admin

    Świetny produkt bardzo polecam !

  2. Karolina

    Szczególnie wyjątkowy dla pracusiów lubiących pełne skupienie! Polecam bardzo!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Registration disabled